Web Sitemizin Tüm Sayfalarında 256 Bit SSL Sertifikası ile Korunmaktasınız.

Garanti ve İade

Garanti Şartları

Web sitemizde Satışa sunulan ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın Kendi garanti koşulları ve süreleri geçerlidir.

Alıcının ürünü iade etmesi için ne kadar süresi vardır?

Alıcı, Kutusu açılmamış ürünün iade talebini ilettikten sonra 3 takvim günü içerisinde iade kargo bilgilerinin iade talep sayfasındaki İade Detayı alanından girmelidir. Bu süre içerisinde iade kargo bilgilerinin girilmemesi durumunda alıcıya bir hatırlatma e-postası gönderilir. E-posta gönderiminin ardından 24 saat içerisinde alıcı ürünü iade etmezse iade talebi otomatik olarak iptal olur.


 

Arızalı Ürünlerin iadesi

Ürün Paketi Açılmış olması durumunda ürün değişimi ve iadesi yapılamaz.

Elektrik ile çalışan ürünlerin Kutusu açıldaktan sonra markanın kendi garanti koşulları Geçerlidir.

Ürün arızası veya Kontrolü için Markanın iletişim hatları aranarak Ürün markaya gönderilmelidir.Firmamızı Bilgilendirmeniz durumunda, Ürün Takibi yapılarak Tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra veya kullanımda ortaya çıkabilecek arızalar için, ürünün garanti süresi kapsamında olup olmadığını Ürün ile birlikte gelen kitapçıktan kontrol edebilirsiniz. Üretici firmanın teknik servislerine başvurulmalı ve arızalı ürünler servislerine yollanmalıdır.
Markaların Teknik servis numaraları için lütfen şirketimiz satış servisi ile irtibata geçerek servis numaralarını isteyebilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır